Nemessis İnşaat – Yapı Malzemeleri Demir Çelik Ürünleri Tüm Demir Çelik Ürün İhtiyaçlarınızı Zamanında Sağlanması İçin Çalışır.

Bol Çesitli Ürünler

Yan sanayinin yaygın olduğu bölgelerde zaman kavramı çok önemlidir. Eğer böyle bir bölgede tedarikçilik hizmeti veriyorsanız, müşteri ihtiyaçlarını hızlı ve zamanında çözmek bir zorunluluktur. Demir çelik mamül ve yarı mamülleri yüzlerce çeşit ürün ile yüksek stok maliyetine katlanmayı gerektirir. Nemessis Yapı Malzemeleri Demir Çelik doğru stok planlaması ile müşterilerinin işinin aksamaması için gerekli ürün çeşidini gerektiği miktarlarda stoklarında bulundurmaktadır.

Demir Çelik Danışmanlığı

Sektör deneyiminin verdiği tecrübe ve bilgi birikimini müşterilerine aktaran Nemessis Yapı Malzemeleri Demir Çelik , müşterisini doğru ürünlere yönlendirerek bu alanda bir danışmanlık misyonunu da üstlenmektedir. Yüzlerce çeşit ürün arasından müşteri için en verimli ve ekonomik seçeneğin önerilmesi Nemessis Yapı Malzemelerini farklı kılan özelliklerden birisidir. Müşterilerimizin bizi kendilerinden birisi olarak görmesinin altındaki gerçek bu detayda gizlidir.

 

Q Nervürlü Demirler 92%

Kutu Profiller 64%

Köşebent Demirler 87%

Lama Demirler 75%

NPU & NPI Profil Demirler 70%

Levha Saçlar 50%

Çelik Hasırlar 50%

Kangal Demirler 85%